Pirkanmaalla, Tampereella, Kalevassa. Pamis.

Henkilökunta

Tarmo Haukiranta

Toimitusjohtaja,
isännöitsijä, AIT, ISA
gsm 0400-620 584
tarmo.haukiranta@pamisoy.fi

Esko Sivula

Yhteyspäällikkö, FMA, AIT, ISA
gsm 0400-620 583
esko.sivula@pamisoy.fi

Pasi Oldén

Isännöintiyksikön päällikkö, AIT
isännöitsijä, insinööri
gsm 0400-729 288
pasi.olden@pamisoy.fi

Jussi Korja

Kiinteistöpäällikkö,
kiinteistönpitotekniikan insinööri,
AIT, ISA
gsm 044-047 5011
jussi.korja@pamisoy.fi

Tuomas Haikonen

Isännöitsijä, IAT, ITS
gsm 044-0475 005
tuomas.haikonen@pamisoy.fi

Jukka Vilppo

Isännöitsijä, AIT, ISA, LKV
gsm 0400-735 918
jukka.vilppo@pamisoy.fi

Sami Nurmi

Isännöitsijä, ITS
gsm 044-0475008
sami.nurmi@pamisoy.fi

Juha Toivanen

Isännöitsijä, JET, IAT
gsm 044-0475012
juha.toivanen@pamisoy.fi

Olli Rissanen

Isännöitsijä, AIT, IAT
gsm 044-0475 000
olli.rissanen@pamisoy.fi

risto-salovaara

Risto Salovaara

Isännöitsijä, ITS, LKV
gsm 044-0475003
risto.salovaara@pamisoy.fi

ismolehtonen

Ismo Lehtonen

Isännöitsijä, AIT
gsm 050-541 7417
ismo.lehtonen@pamisoy.fi

vesakujanpaa

Vesa Kujanpää

Auktorisoitu isännöitsijä, AIT, ITS, IAT
gsm 044-0475007
vesa.kujanpaa@pamisoy.fi

heta_niskanen

Heta Niskanen

Isännöitsijä, rak.ins. IAT
gsm 044-0475013
heta.niskanen@pamisoy.fi

jussi-lindell

Jussi Lindell

Teknisen osaston päällikkö
Tekninen isännöitsijä,
rak.ins. ITS®-TEK II
märkätilatöiden valvoja
gsm 044-0475 002
jussi.lindell@pamisoy.fi

tuomo-hakala

Tuomo Hakala

Tekninen isännöitsijä,
rak.ins. ITS®-TEK II
VYL Inspect, energiatodistuksen
perustason laatijapätevyys
gsm 040-558 6770
tuomo.hakala@pamisoy.fi

eeroolden

Eero Oldén

Tekninen isännöitsijä,
rakenteiden kosteuden mittaaja
rak.ins
gsm 044-047 5010
eero.olden@pamisoy.fi

paivi-nousiainen

Päivi Nousiainen

Toimistopäällikkö, KITA, ITS, LKV
suora (03) 447 5040
paivi.nousiainen@pamisoy.fi

tarja-makinen1

Tarja Mäkinen

Palveluneuvoja, KISI
suora (03) 447 5055
tarja.makinen@pamisoy.fi

auli-kinnunen

Auli Kinnunen

Palveluneuvoja, KISI
suora (03) 447 5050
auli.kinnunen@pamisoy.fi

annakaisa_hurtola

Annakaisa Hurtola

Palveluneuvoja
suora (03) 447 5054
annakaisa.hurtola@pamisoy.fi

leena-lounasranta

Leena Lounasranta

Kiinteistösihteeri,
vuokranvalvoja, KISI, IK
suora (03) 447 5021
leena.lounasranta@pamisoy.fi

kirsi-kuivasmaki

Kirsi Kuivasmäki

Kiinteistösihteeri, LVV, IAT
suora (03) 447 5023
kirsi.kuivasmaki@pamisoy.fi

saija-silanne

Saija Silanne

Kiinteistösihteeri,
vuokranvalvoja, KISI
suora (03) 447 5022
saija.silanne@pamisoy.fi

netti_taru_koskela

Taru Koskela

Kiinteistösihteeri,
vuokranvalvoja, KISI, LKV
suora (03) 447 5024
taru.koskela@pamisoy.fi

riikkahyodynmaa

Riikka Salminen

Kiinteistösihteeri,
vuokranvalvoja, KISI
suora (03) 447 5020
riikka.salminen@pamisoy.fi

9016376043-199x300

Sonja Kastemäki

Kiinteistösihteeri,
vuokranvalvoja
suora (03) 447 5025
sonja.kastemaki@pamisoy.fi

paivi-malkki

Päivi Mälkki

Kirjanpitäjä, KPT II, IAT
suora (03) 447 5030
paivi.malkki@pamisoy.fi

maarit-akerlind

Maarit Åkerlind

Kirjanpitäjä, KPT I, KPT II, KISI
suora (03) 447 5012
maarit.akerlind@pamisoy.fi

Nina Matinniemi

Kirjanpitäjä
kiinteistötalouden tradenomi, KPT II, ITS, KISI
suora (03) 447 5034
nina.matinniemi@pamisoy.fi

 

heiniojakangas1

Heini Ojakangas

Kirjanpitäjä
suora (03) 447 5031
heini.ojakangas@pamisoy.fi

012_mirja_rajala-199x300

Mirja Rajala

Kirjanpitäjä
suora (03) 447 5037
mirja.rajala@pamisoy.fi

Anu Nieminen

Kirjanpitäjä
suora (03) 447 5033
anu.nieminen@pamisoy.fi